تبلیغات نوتیفیکیشن

افرادی که صاحب یک سایت هستند و می خواهند آمار بازدید و رنک سایت خود را بالا ببرند. افرادی که می خواهند آمار تعداد نصب های اپلیکیشن اندرویدی خود را بالا ببرند. افرادی که صاحب یک کانال تلگرام هستند و می خواهند تعداد اعضای کانال خود را به طور تضمینی افزایش دهند. برای سفارش پکیج های افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام به صفحه تبلیغات تلگرامی و افزایش میزان ممبر تلگرام مراجعه کنید.

پوش نوتیفیکیشن یک پیام است که بر روی گوشی های اندرویدی پدیدار میشود , این پیام از طریق برنامه هایی که بر روی گوشی اندرویدی نصب شده است انجام میشود. توسعه دهندگان برنامه ها میتوانند در هر زمانی ارسال پوش نوتیفیکیشن را انجام دهند و برای نمایش پیام بر روی گوشی های اندرویدی نیاز نیست که کاربران برنامه را باز کنند و یا در حال استفاده باشند زیرا این پیام در محیط خارج از برنامه مورد نظر نمایش داده.
 

شما میتوانید برای افزایش عضو هدفمند کانال خود Pushnotifications را انتخاب کنید , ما با استفاده از روش نوتیفیکیشن کانال شما را به کاربران ایرانی مغرفی میکنیم و این تضمین را به شما میدهیم که ماربران دریافتی ۱۰۰% واقعی و ایرانی هستند . برای تست ممبر ها میتوانید از لیست کاربران کانال خود به صورت رندم کاربران را انتخاب کنید و با آنها چت کنید .

1 دیدگاه در “تبلیغات نوتیفیکیشن برای چه افرادی مناسب است؟

  • اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷ در۱۰:۳۸ ق.ظ
    پیوند یکتا

    خیلی ممنون

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *