ارسال نوتیفیکیشن

 

ارسال نوتیفیکیشن
ارسال نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن سایتی پیشرو در زمینه تبلیغات از جمله تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل وبه زودی در زمینه های مختلف کار خود را آغاز کرده و به فعالیت در این زمینه میپردازد. پوش نوتیفیکیشن همواره میکوشد تا بهترین و نوین ترین شیوه های تبلیغ را به کاربران ارائه دهد تا افراد بتوانند با تبلیغاتی هدفمند و با بازدهی بالا کسب و کار خود را راه اندازی کنند و به درامدی مطلوب دست پیدا کنند.

نوتیفیکیشن چیست؟

با اضافه  شدن سیستم نوتیفیکیشن در تلفن‌های هوشمند، کلیه رخدادها در زمان به دست نداشتن تلفن هوشمند نظیر پیام‌های دریافتی، دانلودها و غیره از طریق یک نوار در قسمت بالایی تلفن که کاربر به صورت کشویی قادر به دسترسی به آن است به نمایش درخواهند آمد.

پوش‌نوتیفیکیشن روشی نوین در ارسال پیغام است که حتی اگر کاربر از اپلیکیشن شما استفاده هم نکند، پیغام شما را دریافت می‌کند. در این روش آیکون و پیغام شما در نوار وضعیت تلفن همراه کاربر نمایش داده می‌شود. پوش نوتیفیکیشن در تلفن همراه، جزو تبلیغات زودبازده محسوب می‌شود.

ارسال نوتیفیکیشن

ارسال نوتیفیکیشن جزو محبوب‌ترین و موثرترین نوع تبلیغات محسوب می‌شود. ارسال نوتیفیکیشن در اندروید، از جدیدترین روش‌ها برای جذب مشتری برای وب‌سایت و اپلیکیشن‌های موبایل می‌باشد.

نمایش تبلیغات به صورت یک پیغام کوتاه (Push Notification) در تلفن همراه که با واکنش سریع کاربر مواجه خواهد شد.
مقصد کلیک عبارت است از هرگونه آدرس اینترنتی که توسط شما تعیین شده و کاربر پس از کلیک روی پیغام نوتیفیکیشن به آن هدایت می‌شود.

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات شما با متن دلخواه شما به هزاران کاربر ارسال می شود همراه با گزارش کامل آمار کلیک ها .در این روش کانال و سایت شما اعضای کاملا هدفمند و سازگار با موضوع کانال و سایت شما دریافت میکند

  •  تبلیغات موثر و پر بازده نوتیفیکیشن
  •  هدفمند ترین تبلیغ در بین تبلیغات موجود
  • عکس و متن دلخواه خود را به ما بدهید
  • توانایی ارسال بیش از ۲ میلیون پوش نوتیفیکیشن
  • مناسب برای سایت و کانال های کسب و کار و …